ویژگی های سالن تولید شرکت پاکدام پارس

ویژگی های سالن تولید سوسیس و کالباس شرکت پاکدام پارس

تولید محصولات سوسیس و کالباس در سالن تولید با بالاترین استانداردهای کیفی

در تولید محصولات غذایی، به ویژه سوسیس و کالباس که حساسیت ویژه ای را در بهداشت تولید طلب می کنند، سالن تولید اصلی ترین نقش را در زنجیره تولید محصول با کیفیت و سالم ایفا می کند. ما برای تولید سوسیس و کالباس، از سالن تولیدی با رعایت همه استانداردهای بهداشتی، بهره می گیریم تا محصول رسیده به دست شما، فاقد هرگونه اشکال و دارای بالاترین کیفیت باشد.

از ویژگی های بارز و خاص سالن تولید شرکت پاکدام پارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تمامی سطوح، از دیواره و سقف با سرامیک پوشیده شده و این امکان را می دهد که کلیه سطوح داخل سالن، امکان شستشو داشته باشند.
  2. تمامی سیستم های  روشنایی و اتصالات الکتریکی داخل سالن، از IP67 یا WATER PROOF  می باشند و در نتیجه ایمنی کار را در زمان شستشو بالا می برد.
  3. تمامی پنجره ها دوجداره و از جنس پی وی سی مرغوب بوده و از شیشه های نشکن در سالن استفاده شده است.
  4. تمامی گوشه ها و کنج های سازه به صورت 45 درجه اجرا شده اند تا امکان رشد باکتری و قارچ را از میان ببرد.
  5. کلیه فضاهای انبارهای مواد اولیه و سوسیس و کالباس، اتاق فرمولاسیون، قصابی ها و سالن های بسته بندی و تولید و فروش، از تهویه مناسب جهت بهتر شدن شرایط تنفسی پرسنل به هنگام کار برخوردار می باشند، علاوه بر این تمامی این فضاها با اشعه فرابنفش در زمان های تعطیل، ضدعفونی و میکروب زدایی می گردند.
  6. کلیه فعالیت های پخت محصول سوسیس و کالباس، چه از نظر زمان و چه از نظر درجه حرارت کاملا به صورت آنلاین در هر لحظه مورد کنترل و بازرسی قرار می گیرد و امکان برنامه ریزی و یا توقف پروسه از راه دور امکان پذیر می باشند.
  7. کلیه فعالیت های سردخانه شرکت پاکدام پارس، چه سردخانه های بالای صفر و چه زیر صفر از جمله دما و وضعیت کارکرد و شرایط تعمیر و نگهداری سردخانه ها، به صورت آنلاین قابل کنترل و بررسی می باشند.
Tags