رولت کالباس فرانسوی پاکدام پارس

حتما پیشتر آموزش چند رولت جذاب را در بخش خوراکهای سوسیس و کالباس مطالعه کرده اید. بعد از استقبال بسیار از رولت کالباس بیکن پاکدام پارس با نان باگت تصمیم گرفتیم اینبار یک نوع رولت جدید و متفاوت به نام رولت کالباس فرانسوی آموزش دهیم تا بتوانید انواع مختلف رولت را روی میز خود داشته باشید. کالباس فرانسوی 90% گوشت قرمز، انتخاب کالباس ما برای تهیه این خوراک لذیذ می باشد.

حتما پیشتر آموزش چند رولت جذاب را در بخش خوراکهای سوسیس و کالباس مطالعه کرده اید. بعد از استقبال بسیار از رولت کالباس بیکن پاکدام پارس با نان باگت تصمیم گرفتیم اینبار یک نوع رولت جدید و متفاوت به نام رولت کالباس فرانسوی آموزش دهیم تا بتوانید انواع مختلف رولت را روی میز خود داشته باشید. کالباس فرانسوی 90% گوشت قرمز، انتخاب کالباس ما برای تهیه این خوراک لذیذ می باشد. در تهیه این خوراک حتما می بایست از خمیر فیمو استفاده شود تا بافت نرم مطلوب حاصل شود. کالباس فرانسوی هم به دلیل درصد بالای گوشت و بافت متفاوت آن، انتخاب مناسبی برای تهیه این رولت لذیذ می باشد.

مواد لازم برای رولت کالباس فرانسوی پاکدام پارس

  • کالباس فرانسوی پاکدام پارس
  • خمیر فیمو       به مقدار لازم
  • سس مایونز       200 گرم
  • پنیر گودا یا بوتوکیزه ریز شده     30 گرم
  • خیار شور درشت رنده شده   100 گرم

3 قاشق سوپ خوری از سس مایونز را روی خمیر با قلمو پخش می کنیم. سپس کالباس فرانسوی پاکدام پارس را به صورت ورقه ورقه کنار هم چیده تا کل خمیر را بپوشاند. سپس به صورت راه راه خیار شور ریز خرد شده را روی کالباس ها می ریزیم و پنیر گودا را لا به لایه خیار شورها پر کرده تا مواد به صورت صاف و یکدست شود.

از گوشه ای شروع به رول کردن خمیر کرده و داخل فویل گذاشته. به مدت نیم ساعت داخل فر روی 350 درجه فارنهایت قرار داده تا خمیر پخته شود. سپس از داخل فویل خارج کرده و مجددا داخل فر قرار دهید تا برشته شود.

در نهایت برای سرو رولت ها را برش داده و سرو کنید.

Tags