سوسیس کوکتل، لوبیا سفید و ترخون

خوراک سوسیس کوکتل، لوبیا سفید و ترخون، یکی از خوراکهای لذیذ سوسیس و کالباس است که ارزش غذایی بالایی نیز دارد و تهیه آن را به همه شما توصیه می کنیم.

همانطور که در بخش خوراکهای سوسیس و کالباس وعده دادیم، تصمیم گرفتیم مرتبا بخش خوراکها را به روزسانی کنیم، از این رو سعی کردیم از ترجمه غذاهای جدید و متنوع نیز غافل نشویم. متاسفانه بیشتر ما، معمولا به تعدادی غذای خوشمزه کلیشه ای اکتفا می کنیم و از تجربیات و ترکیبات جدید غافل می مانیم. قبلا در مطلب مربوط به ده غذای ایتالیایی سوسیس و کالباس، به شما وعده داده بودیم که خوراکهای جذاب، بسیار لذیذ و جدیدی در راه است. امروز دومین خوراک از این فهرست را آماده کرده ایم. سعی کرده ایم ارزش غذایی خوراکمان را افزایش دهیم و در عین حال از مصرف سبزیجات غافل نشویم.

در تهیه این خوراک از سوسیس کوکتل مخصوص استفاده کرده ایم. ترکیب طعم محتویات این خوراک، بی تردید برای شما طعمی تازه را به ارمغان می آورد.

اطلاعات تغذیه ای در هر وعده

     کالری: 447
     کالری ناشی از چربی: 276
     چربی: 31 گرم
     چربی اشباع شده: 9 گرم
     کلسترول: 49 میلی گرم
     سدیم: 1396 میلی گرم
     پروتئین: 20 گرم
     کربوهیدرات: 19 گرم
     قند: 4 گرم
     فیبر: 4 گرم
     آهن: 2 میلی گرم
     کلسیم: 59 میلی گرم

  • مقدار غذا برای چهار نفر
  • زمان آماده سازی: 30 دقیقه

     

مواد لازم

روغن زیتون ترجیحا خالص: 2 قاشق سوپخوری

8 عدد سوسیس کوکتل مخصوص

هویج متوسط: دو عدد حلقه شده

پیاز متوسط حلقه حلقه شده

نمک

فلفل سیاه

1 قاشق غذاخوری سرکه بالزامیک (این بخش را ما متناسب با ذائقه رایج تغییر داده ایم)

400 گرم لوبیا سفید پخته

1 قاشق غذا خوری ترخون تازه

دستور تهیه سوسیس کوکتل، لوبیا سفید و ترخون

یک قاشق غذاخوری روغن رو در یک قابلمه نسبتا بزرگ با حرارت متوسط به بالا داغ می کنیم. سوسیس ها را اضافه می کنیم و می گذاریم حدود 10 تا 12 دقیقه سرخ شوند. بعد اونها رو کنار می گذاریم تا 5 دقیقه بمونند و بعد برش می زنیم. حالا یک ماهیتابه تمیز برمی داریم، باقی روغن زیتون رو توی اون می ریزیم و روی حرارت متوسط، هویج، پیاز، نمک، فلفل رو اضافه می کنیم و حدود 10 دقیقه می گذاریم تا کمی نرم بشوند. حالا همه مواد رو به همراه لوبیا سفید و سرکه بالزامیک اضافه می کنیم بعد از دقایقی خوراک ما آماده است. نوش جان

منبع: http://www.realsimple.com/food-recipes/browse-all-recipes/sausage-white-beans-tarragon

Tags