برای تهیه کاسرول سوسیس و لوبیا قرمز از سوسیس کوکتل دودی پاکدام پارس استفاده می کنیم

کاسرول سوسیس و لوبیا قرمز

همانطور که وعده داده بودیم بخش خوراکهای سوسیس و کالباس به تدریج با انواع خوراکهای جدید و خوش طعم تکمیل خواهد شد. امروز هم تصمیم گرفتیم غذای جدیدی به نام کاسرول سوسیس و لوبیا قرمز را به شما آموزش دهیم. این غذا در کنار طعم فوق العاده ظاهر بسیار جذاب و هوس برانگیزی دارد، در عین حال به دلیل استفاده از انواع سبزیجات و آنتی اکسیدان هایی نظیر سیر و گوجه، خوراکی کامل و سالم به شمار می آید. سعی کرده ایم تا به کمک ادویه ها و افزودن مواد خوراکی گوناگون، سالم و کامل به وعده های غذایی، ضمن تنوع بخشیدن به دایره نسبتا محدود خوراکهایمان، از تجربیات جدید و دلچسب غافل نشویم.

پاستای فتوچینی با سوسیس کوکتل مخصوص، کلم پیچ، موسیر و پیازچه

پاستای فتوچینی با سوسیس و کلم پیچ

خیلی از ما عاشق پاستا هستیم و خیلی از عاشقان پاستا، عاشق پاستاهای فتوچینی هستند. این پاستاها خیلی شبیه پاستاهای سنتی ایتالیایی هستند. امروز تصمیم گرفتم یک خوراک جذاب با ظاهر هوس برانگیز و زیبا برای شما آماده کنم. همانطور که در صفحه ده غذای ایتالیایی سوسیس و کالباس وعده داده بودیم، قصد داریم تعدادی غذای جذاب ایتالیایی را به شما آموزش بدهیم. وجه مشترک همه این غذاها استفاده از سوسیس است. سوسیس مورد استفاده در این غذا سوسیس کوکتل مخصوص است که برای تهیه این خوراک انتخاب مناسبی است. استفاده از پیازچه، کلم پیچ و موسیر، ترکیبی جدید از طعم را برای شما به ارمغان می آورد.

خوراک سوسیس کوکتل، لوبیا سفید و ترخون، یکی از خوراکهای لذیذ سوسیس و کالباس است که ارزش غذایی بالایی نیز دارد و تهیه آن را به همه شما توصیه می کنیم.

سوسیس کوکتل، لوبیا سفید و ترخون

همانطور که در بخش خوراکهای سوسیس و کالباس وعده دادیم، تصمیم گرفتیم مرتبا بخش خوراکها را به روزسانی کنیم، از این رو سعی کردیم از ترجمه غذاهای جدید و متنوع نیز غافل نشویم. متاسفانه بیشتر ما، معمولا به تعدادی غذای خوشمزه کلیشه ای اکتفا می کنیم و از تجربیات و ترکیبات جدید غافل می مانیم. قبلا در مطلب مربوط به ده غذای ایتالیایی سوسیس و کالباس، به شما وعده داده بودیم که خوراکهای جذاب، بسیار لذیذ و جدیدی در راه است. امروز دومین خوراک از این فهرست را آماده کرده ایم. سعی کرده ایم ارزش غذایی خوراکمان را افزایش دهیم و در عین حال از مصرف سبزیجات غافل نشویم.

حتما پیشتر آموزش چند رولت جذاب را در بخش خوراکهای سوسیس و کالباس مطالعه کرده اید. بعد از استقبال بسیار از رولت کالباس بیکن پاکدام پارس با نان باگت تصمیم گرفتیم اینبار یک نوع رولت جدید و متفاوت به نام رولت کالباس فرانسوی آموزش دهیم تا بتوانید انواع مختلف رولت را روی میز خود داشته باشید. کالباس فرانسوی 90% گوشت قرمز، انتخاب کالباس ما برای تهیه این خوراک لذیذ می باشد.

رولت کالباس فرانسوی پاکدام پارس

حتما پیشتر آموزش چند رولت جذاب را در بخش خوراکهای سوسیس و کالباس مطالعه کرده اید. بعد از استقبال بسیار از رولت کالباس بیکن پاکدام پارس با نان باگت تصمیم گرفتیم اینبار یک نوع رولت جدید و متفاوت به نام رولت کالباس فرانسوی آموزش دهیم تا بتوانید انواع مختلف رولت را روی میز خود داشته باشید. کالباس فرانسوی 90% گوشت قرمز، انتخاب کالباس ما برای تهیه این خوراک لذیذ می باشد. در تهیه این خوراک حتما می بایست از خمیر فیمو استفاده شود تا بافت نرم مطلوب حاصل شود. کالباس فرانسوی هم به دلیل درصد بالای گوشت و بافت متفاوت آن، انتخاب مناسبی برای تهیه این رولت لذیذ می باشد.

امروز در صفحه خوراکهای سوسیس و کالباس پاکدام پارس یک رولت هیجان انگیز و بسیار جدید داریم که شک نداریم بسیار مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. رولت کالباس بیکن با نان باگن، خیلی سریع و آسان آماده می شود، طعم دلپذیر و لذیذی دارد و در عین حال، همان ظاهری را دارد که برای یک میز باشکوه می توانید رویش حساب کنید.

رولت کالباس بیکن پاکدام پارس با نان باگت

همه ما عاشق انواع رولت هستیم، از رولت های شیرینی تر تا رولت کوکوی سبزی! اما امروز در صفحه خوراکهای سوسیس و کالباس پاکدام پارس یک رولت هیجان انگیز داریم که شک نداریم مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. رولت کالباس استیک گوشت و مرغ، بیکن با نان باگت، خیلی سریع و آسان آماده می شود، طعم دلپذیر و لذیذی دارد و در عین حال، همان ظاهری را دارد که برای یک میز باشکوه می توانید رویش حساب کنید. بسته به این که بخواهید سایز رولت های شما بزرگ یا کوچک باشد می توانید از نان های باگت با قطر کم یا زیاد استفاده کنید اما دقت کنید که نان مورد استفاده شما حتما نرم و تازه باشد.